Rozkład jazdy na trasie Orneta - Warszawa

Orneta ul. Żelazna – Dworzec PKS

A1
04:50U
A2
05:35U
A3
12:40UP
 
 

Karbowo

A1
04:55U
A2
05:40U
A3
12:45UP
 
 

Lubomino – Urząd Gminy

A1
04:59U
A2
05:44U
A3
12:49UP
 
 

Lubomino

A1
05:00U
A2
05:45U
A3
12:50UP
 
 

Lubomino - Bloki

A1
05:01U
A2
05:46U
A3
12:51UP
 
 

Zagony

A1
05:04U
A2
05:49U
A3
12:54UP
 
 

Rogiedle skrzyż.

A1
05:07U
A2
05:52U
A3
12:57UP
 
 

Rogiedle Kol.

A1
05:08U
A2
05:53U
A3
12:58UP
 
 

Praslity

A1
05:11U
A2
05:56U
A3
13:01UP
 
 

Kunik

A1
05:15U
A2
06:00U
A3
13:05UP
 
 

Dobre Miasto ul. J. Pawła II

A1
05:19U
A2
06:04U
A3
13:09UP
 
 

Stary Dwór

A1
05:23U
A2
06:08U
A3
13:13U
 
 

Dywity – Agro Helena

A1
05:41U
A2
06:26U
A3
13:31U
 
 

Dywity - Gminny Ośrodek Kultury 1,2

A1
05:42U
A2
06:27U
A3
13:32U
 
 

Dywity - Grzybowa 1,2

A1
05:43U
A2
06:28U
A3
13:33U
 
 

Olsztyn - Szpital MSWiA

A1
05:48U
A2
06:33
A3
13:38U
 
 

Olsztyn ul. Limanowskiego Przychodnia

A1
05:50U
A2
06:35
A3
13:40U
 
 

Olsztyn, Dworzec PKS - przyjazd

A1
05:55U
A2
06:40
A3
13:45U
 
 

Olsztyn, Dworzec PKS - odjazd

A1
06:10Uo
A2
07:00Uo
A3
14:00Uo
 
 

Olsztyn ul. Warszawska przed STATOIL

A1
06:13U
A2
07:03U
A3
14:03U
 
 

Olsztyn ul. Niepodległości przy Straży Pożarnej

A1
I
A2
I
A3
I
 
 
 

Olsztyn KORTOWO

A1
06:15U
A2
07:05U
A3
14:05U
 
 

Olsztynek Rynek, ul. Staromiejska

A1
06:40U
A2
07:30U
A3
14:30U
 
 

Modlin Lotnisko dla wysiadających

A1
I
A2
09:40U
A3
16:40U
 
 

Warszawa, Pl. Defilad, Parking PKiN

A1
09:35U
A2
10:25U
A3
17:25U
 
 

Warszawa, Lotnisko im. F. Chopina

A1
10:00U
A2
I
A3
I
 
 

Legenda

Uwaga - godziny przyjazdu na Lotnisko im. F. Chopina mogą ulec opóźnieniu w zależności od utrudnień w ruchu w Warszawie.
Proszę uwzględnić ten fakt przy planowaniu podróży.
U - nie kursuje 25.XII oraz w pierwszy dzień Wielkiejnocy
P - kurs z przesiadką w Olsztynie
p - godzina przyjazdu
o - godzina odjazdu